Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco o mě

22. 5. 2006

EDIT: Pardon, ale ta hrůza tady...   Tohle fakt musím přepsat :D


Jsem takový průměr. Ani moc hezká a ani žádná obluda. Jsem mírně oplácaný tvor s modrýma očima,  po ramena dlouhými na hnědo nabarvenými vlasy. Jsem společenský tvor, který má sklony k brutální upřímnosti. Občas bývám až nechutně ukecaná.

Ve škole se mi často stává, že vůbec nevnímám výklad - to mi ale nebrání abych učivo zvládala. Upřímně řečeno se mi daří už 9 let školou úspěšně proplouvat s vyznamenáním, aniž bych se podívala do knížky nebo sešitu za účelem šrotění se.

Jinak co se týče mých vlastností: jsem strááášný bordelář - ale opravdu děsný, jsem rozmazlená, vybíravá, občas se mi stane že i panovačná a arogantní (ale to na jak koho a jak kdy...=) Znám jisté osoby, které opravdu nesnáším...) mám šílenou spotřebu peněz (už se ale úspěšně začínám krotit), a celkem snadno se naštvu (hlavně když někdo uráží mě nebo mé přátele). Ale sem taky(alespoň doufám) přátelská, spolehlivá, dokážu naslouchat a mám talent na kraviny...=)) Občas se stane, že mi totálně přeskočí... a to stojí za to. To už se těch mnou vymyšlených hovadin i účastním.

Co víc napsat? Nevím... sem taková jaká sem... nedokážu se věrně popsat, protože na sebe mám jiný pohled než ostatní. Udělejte si o mě obrázek sami... 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to je fakt...

(Nodi, 8. 4. 2008 10:30)

Jo kdyš sedím s Lily v lavici tak nám fakt přeskočí hlavně v matině co no buchamese skoro všemu a fakt se musím držet za břicho ptž mě fakt vždy bolí když se s ní směju...

k tomu bordelářství...

(Jamesshe, 5. 1. 2008 14:07)

jo,to sme na tom s tim uklidem podobně!!
já se řídím heslem:Pořádek je pro blbce,inteligent zvládne i chaos!!

Ještě dodám:

(Susan Topperová, 7. 11. 2006 22:39)

Měla by ses rozepsat o hovadinách - pro ostatní: Z vlastní zkušenosti potvrzuju, že když Lil jednou v hlavě rupne, tak se už předem připravuju na bolení břicha od smíchu. Protože některé Lilyny hlášky fakt stojí za to. Vřele doporučuju si s Lil někdy takto popovídat - ale bacha! Je to silně nakažlivé!!!!!