Jdi na obsah Jdi na menu
 


A bude čisto...

21. 7. 2010


Lidi, nevím jak to říct, ovšem ráda bych psala... ale nebude to vůbec tak jako kdysi :)

Poberty jsem milovala, miluji a milovat budu a samozřejmě se k nim ráda vrátím. Ovšem zatím od nich potřebuju až nechutně dlouhou pauzu. Někteří si řeknou, že ten rok a něco mi mohl stačit, ale není to pravda. V povídce, kterou nejspíš smažu, abych jí sem mohla v lepším stavu nahrát znovu, může každý vidět, jak jsem se v psaní vyvíjela – včetně mě, doteď brečím zoufalstvím, když si ji čtu... No a došlo to tak daleko, že už prostě nejsem schopná v psaní pokračovat. Ať napíšu cokoliv, zdá se mi to příšerné... Ovšem jsou lidi, kteří s tím nesouhlasí. Dooobře, beru na vědomí. Sebekritika je strašná věc.

Rozhodla jsem se tenhle blog trochu promazat a upravit. Není to tu dvakrát úžasné, ale co můžete chtít od technického antitalentu, jako jsem já. Zatím se spokojím s tím, že smažu některé své výlevy a zbytek upravím :) U povídky Sblížení jsem začala s opravami. Bohužel, na to už nemám nervy ani já, ani kamarádka která mi s tím pomáhala. Jenom opravím ty největší hnusárny, které jsem tam napáchala a brečte si nad tím sami... já už na to nemám sílu.

Další věc, kterou udělám je, že ač tu nebudu přispívat 5x do měsíce jako kdysi, nějaké příspěvky jsem občas hodím, ale myslím, že to nebude souviset se světem HP. Tedy nemyslím... doufám v to. Protože nemám žádný originální nápad co se pobertů týče (o Harrym psát nebudu, vždycky mi lezl krkem a krom toho jeho příběh už je daný a já nerada přepisuji něco co už je jednou sepsáno). Pokusím se psát něco z normálního života... a doufám, že to nebude taková nuda jak to zní.

Pokud je tady ještě někdo, kdo sem chodil dřív a kdo tu občas ještě nakoukne s myšlenkou „Tady jsem už dlouho nebyl/a!“ tomu vzkazuju:


Jáááá se vrááátíííím! A se mnou příjde kopa blbých keců!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jbkg

(kika, 24. 11. 2012 14:50)

2 roky a furt nič- tys zapoměla :-(

Re: jbkg

(LilyJane, 9. 12. 2012 19:33)

Nezapomněla jsem, ale mám ukrutně málo času na jakékoliv psaní. Na vysoké toho mám až až, takže když mám chvíli volnou a nic psát nemusím tak sem šťastná.

.....

(Arya, 10. 12. 2011 20:52)

Kokso, som sem prišla po pol roku a stále nič...

Fakt?

(Arya, 10. 7. 2011 15:58)

ěvraj sa sem vrátiš...nezdá sa mi! No tak, tvoje pviedky sú super, kde si sa stratila?

...

(Susie, 20. 5. 2011 0:53)

Hm, pěkně dlouho jsem tu nebyla.. :D tenhle článek ani neznám...

...

(Barunka, 7. 9. 2010 18:36)

Nedávno jsem se nějak proklikala k těmhle stránkám a musím říct, že mě hned na první pohled upoutaly. A dnes jsem prosím pěkně dočetla komplteně všechny povídky. Nádhera, jedním slovem zkrátka nádhera. Hlavně Sblížení, to jdu číst už podruhý :-)
Chtěla jsem se zeptat, jestli bych si tě mohla přidat mezi oblíbené stránky???
Děkuji...

P.S. Já blbka zapomněla na svoje stránky :-) www.arabela-ema.blog.cz